Yeni Sezon Pantolonlar ve Kombinleri

Yeni sezon pantolonlardan oluşan bir galeriyi bu yazımda sizlerle paylaşıyorum. Öncelikle ürünlerin yurtdışı menşeli olduğunu belirtmeliyim. Türkiye’de de aynı modelleri bulmak hiç de zor değil. Kombinleri oluşturan parçaları bir araya getirmek sizin için zor olmayacak. Birkaç kombini sizler için değerlendireceğim.

gucci-bej-renkli-firfir-pacali-pantolon-kirmizi-sifon-gomlek-kombini

Yukarıdaki kombinde bej rengi fırfır paçalı bir pantolonun kırmızı şık bir gömlekle kombinlendiğini görüyoruz. Ayakkabı olarak ta topuklu yüksek taban zarif bir ayakkabı seçilmiş. İnce siyah kemer ve siyah çanta bir kolye ile tamamlanıyor.

michael-kors-mavi-renkli-dar-paca-pantolon-siyah-bluz-kombini

Mavi kısa paçapantolon altında stiletto ayakkabılar çok şık duruyor. Pantolonun bıçak sırtı belirgin ütü detayı da ayrı bir hava veriyor. Siyah buluz asimetrik detayları ile dikkat çekiyor. Kombin Siyah deri bir el çantası ile tamamlanıyor.

marni-cicekli-gomlek-siyah-bol-paca-yuksek-bel-pantolon-siyah-canta-kombini

Siyah renk geniş paça pantolon altında stiletto ayakkabının burnu ince bir detay olarak kendini gösteriyor. Çiçek baskılı salaş gömlek pantolonu destekliyor. Omuz askılı oldukça büyük çanta ile kombin tamamlanıyor.

Galerideki diğer görsellere göz atmak için aşağıdan görsel üzerine tıklayabilirsiniz.

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.