Yeni Sezon Drape Elbise ve Tulum Modelleri

Yeni sezon elbise modelleri vitrinleri süslerken bende beğendiğim modellerden şöyle bir galeri yaptım. Tulumlara da yer verdiğim bu geleride uzun elbiselerin yanında kısa elbiseler ve derin dekoltelerle yırtmaçlılarda var. Farklı tasarımlarıyla göz dolduran elbiselerden oluşan bu galerinin size özel günler için elbise seçiminde yardımcı olmasını umuyorum. Rahat bir tercih yapmak isteyebileceğinizi de düşünürek araya birkaç tulum modeli ekledim. Önü kısa arkası uzun asimetrik kesim elbise modeli ve tül elbise modellerinin sizin en çok beğeneceğiniz elbiseler olacağını düşüyorum.

2016 İlkbahar Yaz Sezonu Drape Elbise Modelleri (2)

Sade modellerde taş süslemeler çok şık duruyor. Derin bacak yırtmaçları yine cüretkar göğüs dekoltesiyle birlikte kullanıldığında tasarıma farklı bir şıklık katıyor. Uzun eteklerde drape kendisini daha çok gösteriyor. Saten ve uzun kesim olan soldaki elbisemizin rahat tasarımı özel günleriniz için şık bir seçim olabilir.

2016 İlkbahar Yaz Sezonu Drape Elbise Modelleri (4)

Tek omuz askılı kahve model altına şık yeşil çizmeler özgür bir ruh halini ortaya koyuyor. Asimetrik kesim elbiseler gibi renklerdeki asimetrik görünüm şık bir ayakkabıyla farklı renklerin nasıl da ilgi çekici bir kombine dönüşebileceğini bize gösteriyor. Mercan rengi asimetrik elbise ise aynı renk stiletto ayakkabıyla harika bir kombinasyon oluşturuyor.

2016 İlkbahar Yaz Sezonu Drape Elbise Modelleri (1)

Tulumların rahat ve naif görünümü insanı havaya sokuyor açıkçası. Tulumların farklı tasarımları her kadının kendine göre bir seçim yapabilmesini kolaylaştırıyor. Tek omuz askılının yanında boynu saran yakalar çif askılılı klasik tulumlara iyi bir alternatif oluşturuyor.

2016 İlkbahar Yaz Sezonu Drape Elbise Modelleri (3)

Mini etekli drape elbiseler de pek hoş hani. Zebra desenli ceketle hoş bir görünüm oluşturan sağdaki kombin siyah ve beyazın ezeli birlikteliğini zirveye taşıyor.

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.