Şişme Yelek Modelleri

beyaz-sisme-yelek-modeli

Yaklaşan Soğuk günlerle kışlık kıyafetlere geçmeye başlıyoruz. Sıcak havalardan soğuklara geçiş aşamasında ara kıyafetler daha çok tercih ediliyor. Bu yazımızda sıcak soğuk geçişlerinde kullanımı rahat olan yelek modellerinden şişme yeleklere yer veriyorum. Tasarımları çok çeşitlilik göstermese de dikim farklılıkları ve pufudik özellikleriyle yapılacak kombine göre renk ve yapı tercihinde bulunmanız gerekebiliyor.

uzun-sime-yelek-modeli-bayan

Uzun modellerin çok şık durduğunu söylemek mümkün. Kapüşonlu modellerin hoş görünümü kullanmasanızda seçim yapmanızda size artı olarak görünebiliyor.

bayan-sisme-yelek-modeli-kapusonlu

Havaların daha sert olduğu bölgelerde içi kürklü modeller size hoş bir sıcaklı sağlayabilir. Çıkarılabilir kapüşon modeller aynı yeleği farklı kombinlemenize olanak sağlıyor. Fermuarlı modellerin yanı sıra tercihe göre düğmelilerde bulunuyor. iri düğmelerin daha hoş durduğunu söyleyebileceğim modeller var. Yakadan sarkan Kapüşon ipleri şıklık kattığı gibi zor anlarınızda parmaklarınızın arasında gezdirebileceğiniz bir materyal olabiliyor.

buz-mavisi-bayan-sisme-yelek-modeli

Kış günlerinde koyu renklerin tercih edildiği gibi tarz görünüm isteyenler ve farkedilmeyi sevenler açık renk yelekleri kombinlerinde kullanabiliyorlar.

Yazdıklarımdan da anlaşılacağı üzere şişme yelek deyip geçmemek gerekir. Fazla çeşitlilik sunmuyor gibi görünselerde birbirinden farklı kullanıma göre oldukça fazla modeli kombinlemek mümkün.

Daha fazla modelin detaylarını aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.