Bakımlı kadının moda takip sitesi.

Gösteriliyor: 1 - 6 of 67 Sonuçlar
Güzellik

Kuaförünüze Kendinizi Doğru Anlatabiliyor Musunuz?

Her bayanın ihtiyacıdır iyi görünmek. Bunun yoluda iyi bir bayan kuaföründen geçer. Saçlarınızın bakımını üstlenen iyi bir kuaför szçlarınıza nasıl davranacağını bilir. Size bu bilgiyle tavsiyelerde bulunur ve seçenekler sunar. Bu noktada kuaförünüzün dilinden anlamanız gerekir. Ve sizinde kendi aklınızdaki saç rengini ve modelini ona anlatarak isteklerinizi net iletmeniz gerekir. Peki kendinizi ifade ederken saç …

Güzellik

Dünya’da Saç Modelleri Trendleri

Faklı stillerde saç kesimleri, düz ve ekstra uzun saçlar, kakül modası, elektrik kırmızısı, geniş saç renk paleti, gizli saç akımı, dağınık İngiliz dalgalı saç modası, ıslak görünümlü saçlar ve dahası bu galerimizde görsellerle sizlerin beğenisine sunuldu.

Güzellik

Göz Makyajı Örnekleri

Özel günleriniz için göz makyajı modellerini bu galerimde bulabilirsiniz. Doğal makyajın inceliklerini örnekleriyle inceleyin. Gelin makyajında doğallığın çekiciliğine şahit olun. Renkli gözlere nasıl makyaj yapmak gerekir? Doğal makyaj önerileri.

Güzellik

2016 Saç Modelleri

Kıyafetlerinizi nasıl kombinlerseniz kombinleyin uygun bir saç modeli yapmanız gerekmektedir. Güzel bir saç modeli sizi daha havalı gösterecektir. Saçınıza takacağınız aksesuarlar sizi daha çekici ya da daha sempatik gösterebilir. Örgü, at kuyruk, aslan yelesi, topuz ve serbest sitil modellerden örnekleri sizlerle paylaşıyorum.