Kadife Pantolon ve Kombin Örnekleri

mavi-pembe-krimizi-klasik-kadife-pantolon-modelleri

Yaklaşan soğuk havalarla birlikte kışlıklarımıza gardırobumuzda daha fazla yer açtık. Kazaklar, ceketler, yelekler , pardösü gibi üst giyimlerimizle kombin yapacağımız şık pantolonlara ihtiyaç duyoyoruz. Öyleyse kadife pantolon modellerini de incelemeden alışverişe çıkmayın. Şık günlük ve büro ihtiyacına yönelik kombinlerinizi kadife pantolonlarla rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem de sizi jean ve kumaş pantolonlara göre daha sıcak tutacaktır.

kahve-kirmizi-lacivert-siyah-pembe-kadife-pantolon-modelleri

Farklı renkte ve modelde kadife pantolonlara rahatlıkla ulaşmak mümkün.  Boru paça modellerin farklı renklerini üst resimde görebilirsiniz. Görselde de görüldüğü üzere ince topuklarla çok şık duran bu model sade ve şık bir kombin yapmak isteyenlere iyi bir alternatif seçenek oluşturuyor.

ispanyol-paca-yesil-kdife-pantolon

Eskilerinden gelen bir esinti ispanyol paçalar kadife pantolonlarda da çok şık bir görünüm sunuyor. Şık bir bluz ve yelekle elde edeceğiniz kombinle harika görünebilirsiniz.

alev-kizil-dar-bayan-kadife-pantolon-skinny-model

Skinny olarak tabir edilen dar pantolon model kadife kumaşla üstünüze tam oturarak zarif bir görümün sergiliyor. Triko kazakla şık bir kombin elde etmek çok kolay olacak. Ayakkabı seçiminde ise esnek davranabilirsiniz. Keza bu pantolona birçok ayakkabı modeli yakışıyor.

kislik-koyu-kahve-kadife-pantolon

Kadife pantolonların erkek modelleri de beyefendi bir duruş sergilemek isteyen bayların listesinde üst sıralarda yer alıyor.

salvar-tipi-kadife-pantolon-modelleri

Şalvar tip kadife pantolon modelleri size ayrı bir hava katacak. Görseldeki kızıl renk dikkatleri üzerine çekerken daha sönük bir renkle kombinlediğinizde şık bir sunum elde edebilirsiniz.

 

(Visited 2 times, 1 visits today)

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.