İnanılmaz Örümcek Adam 2 (The Amazing Spider-Man 2)

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Poster
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Poster

Serinin ikinci filmi olan İnanılmaz Örümcek Adam 2 dünya sinemalarında 14 Nisan 2013 tarihinde girecek. türkiye’de ise 25 Nisanı beklemek gerekecek.

İnanılmaz Örümcek Adam 2
İnanılmaz Örümcek Adam 2

Peter Parker’ın hayatı fazlasıyla yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları haklıyor diğer yandansa tek aşkı Gwen’le vakit geçiriyor. Peter, Gwen’ın babasına kızını ondan uzak durarak koruyacağı sözünü unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro’nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter’ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam’ın hayatını değiştirecektir.
Örümcek Adam’ın hayranlarını sevindireceği vakit sonunda geldi. Örümcek Adam’ın yeni macerası İnanılmaz Örümcek-Adam 2 (The Amazing Spider-Man 2) filminin ilk teaser fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Fragmanı Yayınlandı
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Fragmanı Yayınlandı

Filmin konusu: Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2’de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Kim?
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Kim?

Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar mükemmel başka hiçbir şey yoktur. Fakat, Örümcek-Adam olmanın bir bedeli vardır. Ayrıca New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile Peter’ın kendisinden çok daha kuvvetli biriyle yüzleşmesi gerekiyor. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle Peter, bütün düşmanlarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark edecektir.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.