Hesabınıza Uygun Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Bir eğitim öğretim yılının sonuna daha yaklaşıyoruz. Yoğun çalışmalar sonucu bazılarımız bu yıl mezun olacak. Bazılarımız hala ara sınıflarda. Yıl sonu partilerine katılacaklar. Mezuniyet balosuna katılacaklar. Hayatlarında her zaman güzel bir anı olrak kalacak hoş bir organizasyon olacak.

Uygun Fiyatlı Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Mezuniyet balosunda şık görünmek isteriz. Fakat bütçemizde kısıtlı ya da tasarruflu davranmak istiyoruz. Malum abiye fiyatları çok yüksek. Ortalama bir abiye 500 TL’den başlıyor. Ama bu sizin moralinizi bozmasın. Oldukça şık ve fiyatı da uygun abiyeler de mevcut. Hemde pahalı bir abiyeden hiç geri kalmayacak kadar göz dolduruyorlar. Nerede mi? Eğer ana caddeden ara sokkaklara saparsanız mütavazi mağazalarda şık ve her keseye göre abiyeleri bulabilirsiniz. Seçeneklerde oldukça fazla. Rahatlıkla kendinize uygun sizi prensesler gibi şık gösterecek bir elbiseyi bulabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırırsanız balonun en şık kızı siz olabilirsiniz. Yeterki siz nasıl bir istediğinize karar verin. Bende size seçebileceğiniz modellerden birkaç örnek göstereyim.

  1. SİYAHIN KLASİKLİĞİ VE TASARIMIN KUSURSUZLUĞU

Siyahın asaleti ve tasarımın zirvesi bir abiyeyi mezuniyet balosu için tercih edebilirsiniz. Kabaran etekler, omuz detaylar, kalem etek üzerine tüller, asimetrik kesimler, drape ve pileli modeller, straplez, kalp yaka, sırtı açık modeller. Bütçenize uygun siyah mezuniyet balosu abiye modelleri.

2. PRENSELER GİBİ GÖRÜNMENİN KISA YOLU PUDRA RENK ABİYELER

Pudra renk bir abiyeyi mezuniyet balonuz için tercih ederek balonun prensesi siz olabilirsiniz. Pudranın güzelliği + tasarımın zerafeti = Balonun Prensesi ;).

3. RENGARENK ABİYE MODELLERİ

Dikkatleri çekmek sizin stiliniz ise renkli bir abiye tercih etmek oldukça akıllıca olacaktır. Mercan rengi mi? Nar çiçeği mi? Menekşe mi? Rengine karar verirseniz model seçmek daha kolay olacaktır.

4. BAHAR VE ÇİÇEK DESENLİ MODELLER

Tek omuz askılı, çaprak askılı, düşük omuz, yandan yırtmaçlı, dekolte, sırtı açık modellerin bahar ve çiçek desenleriyle süslenmesi harika abiyeleri göz önüne koyuyor.

Bu yazımızda mezuniyet balosuna katılacaklar için ve ara sınıfta olupta yıl sonu balosuna katılacaklar için fiyatı uygun tasarımı şık abiye modellerini inceledik. Abiye ve gece elbisesi modellerinin daha fazlasını görmek isteseniz ilgili kategoriyi seçerek diğer makalelerime ve elbise modellerinin yüzlercesine bakabilirsiniz.

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.