Gizem Karaca'nın Fotoğrafı 11
Gizem Karaca’nın Fotoğrafı 11

Gğizem Karaca oyuncu ve manken olarak tanıdığımız ünlülerden. Muhteşem Yüzyıl dizisinin ilk dört bölümünde oyuncu olarak yer aldı. sonrasında güzelliğiyle dikkat çeken güzel oyuncu güzellik yarışmasına katılmaya karar verdi. Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında ikinci oldu. İlk çıkışını bu şekilde yapan Gizem Karaca Türkiye’yi Miss World yarışmasında temsil etti fakat herhangi bir başarı sağlayamadı. Sadece jüri ödülü olarak En İyi Ulusal elbise ödülünü almıştır. Büyük çıkışını Eve Düşen Yıldırım dizisinde başrol alarak 2012 yılında gerçekleştirmiştir. ilk sezonda yüksek reyting alan dizinin ikinci sezonda düşüş yaşaması sonucu erken finale girdi. Aynı yapım şirketinin dizisi olan Emir’in Yolu dizisinde başrol almıştır. Fakat diziye yoğun eleştiriler yapılmış ve Gizem Karaca bu dizinin önceki başrol oyuncusu Hazal Kaya ile kıyaslanmıştır. Dizi daha birçok sebepten dolayı  yayından kaldırılmıştır. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan operasyonda aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 35 kişi gözaltına alınmıştır. Bu ünlü isimlerden bazıları Çağatay Ulusoy,Gizem Karaca,Yusuf Akgün,Cemal Hünal,Cenk Eren,Selen Seyven ve Çağatay Ulusoy ‘un menajeri Selin Borankay dır.Cenk Eren ile Cemal Hünal aynı gün serbest bırakılmıştır.26 Ocakta ise Selen Seyven serbest bırakılmıştır. 28 Ocak 2013 te adliyeye sevk edilen 35 kişiden Çağatay Ulusoy,Gizem Karaca,Yusuf Akgün ile beraber 15 kişi serbest bırakılmıştır. Bir süre Amerika’ya gidip oyunculuk eğitimi alan Gizem Karaca yeni dizisi Benim Hala Umudum Var ile ekranlara dönmüştür. Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Gizem_Karaca

Sıcak kanlı, kavga ve yalanı sevmeyen Gizem Karaca; yaşadığı olumsuz olaylara hep farklı yönden bakmayı tercih etmiştir. Kendisini beğenerek izliyoruz.

Adı Soyadı : Gizem Karaca
Oynadığı Diziler : Eve Düşen Yıldırım
Oyun Yaşı : 20-28
Boy : 175
Kilo : 53
Saç Rengi : Ela
Göz Rengi : Sarışın
Ten Rengi : Açık
Beden : 85-60-90
Ayakkabı No : 39
Yabancı Dilleri : İngilizce ( İyi Derece ) Fransızca ( Az )
Hobileri : Resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak. Bu yarışmaya katılmak istemiş çünkü kendine güveniyor.
Eğitimi : Lisans
Doğum Tarihi:
09.07.1992

 

Yazan:

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..