Dantelli Elbise Dar Pantolon Etek Kombinleri

Dantelli kıyafetler çok zarif görünürler. Biz de dantelli kıyafetlere ayrı bir önem veririz. Özellikle düğün nişan kına gecesi gibi görselliğin üst seviyelere çıktığı toplantılarda dantelli kıyafet seçimi çok modadır. Bazen detay olarak kullanılır bazense elbise komple dantelli bir görünüme sahiptir. Transparan kıyafetlerde de detay olarak sıkça yer alır. kol uçlarına ve yaka kenarlarına dantel işlemler sıkça rastladığımız detaylardandır.

Siyah Ve Kırmızı Dar Eteklerin Dantelli Bluz Kombini

Bebe yaka kıyafetlerde yakanın dantel olması ayrı bir masumiyet katar bize. Krem rengi sıkça karşımıza çıksa da beyazın asaleti dantelle bir başka görünüm kazandırır. Dar pantolonların üzerinde dantel bluz kullanarak hem sportif hemde feminen bir hava kazandırırız kendimize. Mini eteklerin ince astar üzerine dantel tasarımı şıklığın tavan yaptığı yerdir. Siyah dantel ise zarafetle ağır başlılığın harika bir karışımını sunar. Bu yazımızda dantelli kombin örneklerine yer verdim hadi birlikte inceleyelim.

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

2 thoughts on “Dantelli Elbise Dar Pantolon Etek Kombinleri

 • 09 Aralık 2016 tarihinde, saat 16:52
  Permalink

  MERHABA ÇOK BEĞENDİĞİM MODELDEN BİRİ OLAN KREM GÜPÜR ELBİSE, AYAKKABI VE KÜPE 3′ LÜ SETİNİ NEREDEN VE NASIL BULABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. MS HASTASI OLDUĞUM İÇİN YÜRÜYEMİYORUM. BU YÜZDEN BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİ DESTEKLERİNİZİ BEKLER.TEŞEKKÜRLERİMLE İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

  Yanıtla
  • 09 Aralık 2016 tarihinde, saat 18:51
   Permalink

   Merhabalar yardımcı olmayı çok isterdim fakat benim sitem satış amaçlı değil. ve bahsettiğiniz kombini geçen sene facebookta bir guruptan aldım. Güney Amerika’daydı gurubun sahibi. muadillerini ülkemizde bulabilirsiniz sanırım fakat bilemiyorum nerede bulabileceğinizi

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.