Cameron Diaz Gibi Görünmenin İpuçları

Cameron Diaz Derin Dekolteli Straplez Mini Siyah Elbisesi ve Şık Siyah Stiletto AyakkabısıCameron Diaz gibi görünmek için yapmanız gerekenleri kişisel antrenörü Teddy Bass anlattı. Düzenli olarak tekrarladığı vücut hareketlerine ve doğru beslenme yöntemine bir inceleme başlatalım. Atletik bir vücuda sahip olmak için spor salonunda uzun vakit geçirmenin önemine değinen Bass çoğu kadının bunu yapmadığını söylüyor.

Cameron Diaz Siyah Bluz ve Dar Etek Kombin

Bunun yanında doğru beslenilmesi gerektiğini belirten Bass, taze ve organik yenmeli, öğünler arasında 3-4 saatlik zaman dilimleri olmasını, sabah kahvaltılarının önemli olduğunu ve akşam yemeklerinin hafif olması gerektiğini söylüyor.

Cameron Diaz Etnik Elbisesi ve Krem Stiletto Ayakkabısıyla
Cameron Diaz Etnik Elbisesi ve Krem Stiletto Ayakkabısıyla

Bass bol bol şınav çekilmesini öneriyor. Matın üzerine şınav pozisyonu alın dizlerinizi destek alın ve vücudunuzu dümdüz tutarak şınav çekin diyor.

Cameron Diaz Gibi Atletik Görünmenin YollarıBass önerilerine şöyle devam ediyor. “Eğer çalışabildiğiniz bir arkadaşınız varsa yan durarak birbirinize top atın. Başınızı belnizi ve kollarıızı dönderebildiğiniz kadar döndererek atın ve daha sonra vücudunuz diğer tarafıylada bu hareketi aynı miktarda tekrar edin.”Cameron Diaz Siyah Deri Elbiseyle Kırmızı Halıda

Ters dumbbell çekmenin ve dağ yürüyüşü hareketlerinin de sıkı bir vücut için gerekliliğine değinen Bass özellikle kırmızı halıda yürümeye hazır bacaklar için dağ yürüyüşünün şart olduğunu söylüyor. Bu hareketi yapabilmek için şınav pozisyonuna geçmelisiniz. Sonra hafif bir sıçrayışla sağ bacağı karın hizasına çekin. Aynı şekilde sol bacağınızı yaparken sağ bacağınızı başlangıç pozisyonuna getirerek bu hareketi seri bir şekilde tekrar edin.

 

Author: Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.