Merhaba, bu makalemde Akay Gelinlik 2017 Kreasyonunu sizlerle paylaşacağım. Öncelikle Akay Gelinlik kalitesinden ve tasarımlarından bahsetmek istiyorum. Akay Gelinlik gelin adaylarına çok geniş bir model skalası sunuyor. Böylelikle her adayın isteklerine yönelik tasarımlar geliştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Her gelin adayının mutluluğu üzerine geliştirdiği modellerden oluşan koleksiyonunu ise sizlerle bu yazımda paylaşıyorum. Yazının devamı aşağıda.

Akay gelinlik farklı kumaşlardan hoşlananlar için tafta kumaş ve dantel işlemelerle şık bir gelinlik tasarladı. Akay Gelinlik modellerini şu cümlelerle tanıtıyor: Dantelin kalitesi ve bel hattını ön plana çıkaran tasarımlarıyla gelin adaylarını şıklığın zirvesine taşıyor. Akay Gelinlik uzun kuyruklu ve gösterişli gelinlik modelleriyle gelin adaylarını hayallerine kavuşturuyor. İpek tülün uçuşan havasıyla sade gelinliğin şıklığını ortaya seriyor. Tülün yumuşaklığını ve balığın kavisli görünümünü balık model gelinliklerde buluşturuyor. Üç boyutun çiçeklerle verdiği şımarık havası sizi yaz düğünlerinde uçuşan eteğiyle mutluluğunuza ortak olacak. Straplezin tül ve satende ki ihtişamı ile hem yazın hem de düğününüzün inci ışıltısı olursunuz. İşlemeli dantelin ışıltısı, düşük askı ve balık kalıp ile sizi hayalinizde ki zarif ama gösterişli geline dönüştürecek. Balık kalıbın asaleti dantel ve işlemeyle birleşip ruhunuzu okşayacak gelinliği size sunacak. Dantelin zarifliği ve romantik duruşu ile yarım balık bu modelde kendinizi kuğu gibi hissedeceksiniz. Tülün şımarıklığı ve sırt dekoltesinin zerafeti ile bu model hayallerinizdeki prenses olmanızı sağlayacak. Klasiğin dışında tasarlanan bu A kesim dantel model aradığınız farklılığı size hissettirecek.

Akay Gelinlik 2017 Koleksiyonu Özel Koleksiyon Fiyatları
Gelinliklerin çok güzel olduğu malum. Peki fiyatlara gelirsek. Fiyatların aralığı 4800 TL  ile 10400 TL arasında değişiyor.

Daha fazla gelinlik modelini incelemek için Akay Gelinlik internet sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

http://www.akay.com.tr/gelinlik-modelleri/2017-koleksiyon/tr/

İlgili Makaleler:

Anya Fleet Gelinlik Modelleri

Justin Alexander Gelinlik Modelleri

Şık Gelinlik Modelleri

Google Arama Kelimeleri

  • uzun topuk stiletto ayakkabı

Yazan:

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..