ADANA 2013 MOBİLYA VE DEKORASYON FUARINDA SON GÜN YARIN 25 – 29 EYLÜL

genel bir görüntü adana mobilyacılar fuarı

TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, Mobilya ve Dekorasyon Fuarına ev sahipliği yapıyor. Farklı tasarım oturma guruplarının, avizelerin ve dekoratif aynaların göz doldurduğu fuar bir çok mobilya firmasına ev sahipliği yapıyor. Adana Mersin ve Hatay firmalarının yoğun talebinin olduğu fuarda Adanalı çevre illerin dekor zevkini de yaşama fırsatı buluyor. Fuarın sponsorluğunu ise kalitesiyle tercih sebebi olan FORD yapıyor.

Adana 7. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş. ile birlikte hazırlanmaktadır.

Bugün 28 eylül pazar günü hafta sonunu da fırsat bilerek ailecek fuarı gezmeye gittim. Açıkcası bu kadar güzel bir gün geçireceğimizi bilmiyorduk; hazırlıksız yakalandık. bazı firmalar ürünlerini sergilerken tanıtım sebebiyle fuara özel olarak ürünlerini maliyet fiyatından satıyordu. Bende kendime bir oto boyalı sedef rengi katlı sehpa seçtim. Birbirinden güzel tasarımlar karşısında hangi ürüne yöneleceğimi, hangisini daha yakından inceleyeceğimi şaşırdım. Mümkün olduğunca her firmanın en güzel ürünlerinden kendim için baktım beğendiklerimi not aldım. Firmaların kataloglarından istemeden elinize tutuşturulması fuarın havasını evinize taşımanıza sebep oluyor. Anlayacağınız evde de incelemelerime devam ettim.

Fuara hazırlıksız gittiğimi söylemiştim. Yine de cep telefonumdan bazılarının fotoğraflarını sizlerle paylaşmak üzere çektim.

Author: Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.