Yaz geldi, havalar ısındı, deniz sezonu açıldı. Bazılarımız için şimdiden tatil kapıda. Özellikle erken rezervayon yaptıranlar tatil günün gelmesini iple çekiyor. Çocuklu aileler ise eğer okul çağında çocukları varsa elbette yaz tatilini beklemek durumundalar. Ramazan ayına da girmek üzereyiz. Kimimiz Ramazan sonrasına yapıyor planını. Tatil valizimizi hazırlamadan önce yeni sezon bikinilere bir göz atmakta fayda var. Bu makalemde 2016 yaz sezonunun trend bikini modellerine değineceğim.

2016 Mayo Mayokini ve Bikini Modelleri

  1. YÜKSEK BEL BİKİNİ MODELLERİ

Üst seçiminiz askılı, drape ya da düşük omuz olsa da alta giyeceğiniz yüksel bel bikini bel bölgenizdeki fazlalıkları gizleyecek ve dikkatleri bacaklarınıza çekecektir.

2. HALTER BİKİNİ ÜSTÜ MODELLERİ

Yüksek yakalarıyla omuzları açığa çıkaran halter bikini üstü neon renk alt ve rengarenk etnik desenlerle bu yılın trendlerinden.

 

3.ÖRGÜ BİKİNİ MODELLERİ

80’li yılların örgü furyası bu yıl bikini modelleri de ortaya çıkıyor. Örgü bikini altı üstü ve kenar süslemeleri neon renkler ve etnik desenlerle göz kamaştıran nostaljik bir etki yapıyor. Sade ama canlı renklerin örgü süslemeleri de oldukça hoş görünüyor.

4DÜŞÜK OMUZ BİKİNİ MODELLERİ

Otantik bir havası olan düşük omuz bikini modelleri Selena GOMEZ’inde geçtiğimiz günlerde Instagram’da paylaştığı resimle 2016 yaz sezonu trend bikini modelleri arasına girdi.

Yazan:

Can

Moda yazarı olarak doğdum ve yaşıyorum..