Salı, Haziran 25Kadın moda günlüğüne hoş geldiniz.

Yüzde Seksene Varan Büyük FLO İndirimleri

Bu kışın da sonuna gelirken flo mağazasında ayakkabılarda ve botlarda büyük indirimler başladı. Flo’nun internet sitesi üzerinden yeni model ayakkabıları ve botları yüzde 80’e varan indirimlerle alabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmeti sunan flo kadın modellerinde olduğu kadar erkek modellerinde de geniş ürün yelpazesiyle alıcılarını memnun ediyor. Mobil internet sitesi üzerinden kullanıcılarına Polaris markada %70’e kadar indirim sunuyor. Çocuk ayakkabılarında fiyatlar 30 TL’ye kadar düşmektedir. Kinetix ayakkabı ve botları 29 tl den başlayan fiyatlarla Lumberjack ayakkabılarda 80 tl den başlayan fiyatlar görmekte trend gözlükler de tek fiyat olarak 40 TL’ye gözlükler bulabilirsiniz. Bu yazdığım fiyatlardan 1 kuruş düşün. 😉

Spor tarz sevenler için spor modellerde flo oldukça iptal görünüyor 2019 ilkbahar yaz sezonunda yeni sezon ayakkabılar da tarzını yakalamak isteyenler için flo tercih edilebilir. Sneaker sevenler kalın taban sneakerlarla kendini çok daha rahat hissedecekler. Bahar botları ise ayrı bir olay.

BUTIGO da bahar botları çok güzel görünüyorlar. Çocuklarda ise yeni sezon ürünleri 20 TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Yeni sezon fırsatı olarak müşterilerine sepette yüzde yirmi indirim yapıyor. Siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız flo.com.tr adresinden bir an önce siparişinizi verin.

Google Arama Kelimeleri

  • flo ayakkabı 2019
  • flo ayakkabı kadın cicekli beyaz spor ayakkabi
  • flo çiçekli spor ayakkabı
  • Flo spor
  • flo spor ayakkabı
  • Flo Tasli spor ayakkabi modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.