Salı, Haziran 25Kadın moda günlüğüne hoş geldiniz.

Takı

Takı Modelleri, Kombin Aksesuarları, Yüzek Modelleri, Küpe Modelleri Set, Kolye Modelleri, Halhal, Altın Bilezik, 22 Ayar Altın, 925 Ayar Gümüş, İmitasyon Takı

Gelin Buketi Modelleri

Gelin Buketi Modelleri

Takı
Evleniyoruz. Mükemmel bir gelinlik seçtik. Sıra geldi gelinliği aksesuarlarla daha alımlı bir görünüme bürümeye. Taktık takıştırdık elimize de bir gelin buketi aldık. Peki nasıl bir gelin buketi tercih etmeliyiz? Gerçek ve yapay çiçeklerle gelin buketi modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.
2016 Fendi Çanta Süsleri

2016 Fendi Çanta Süsleri

Takı
Fendi çanta süsleri 2014 yılında moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı. İlk zamanlar sipariş üzerine teslimatı yapılan bu süslerin bekleme listeleri oldukça kalabalık olduğundan teslimat süresi 1 ile 5 ay arasında değişiyordu. Lüks markaların fiyatları ise oldukça yüksekti. Bu yıl daha kolay ulaşılabilir olan bu süsleri her bayan kombinlerinde daha şık bir çantaya sahip olmak için rahatlıkla kullanabilir. 2016 yılının modellerini aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.
Sevgilinize Çiçek Mi Alacaksınız?

Sevgilinize Çiçek Mi Alacaksınız?

Takı
Sevgilime çiçek almak istiyorum. Elbette çiçek sevgiliye verilebilecek en güzel hediye. Özellikle de çiçeklerden gülün yeri bambaşka. Sevgililer gününde hediye olarak çiçek vermek çok şık bir davranış. Ayrıca siz çiçeği farklı bir sunumla sevgilinize vererek sevgilinizi daha da çok mutlu edebilirsiniz. Çiçeğinizi güzel bir sunuma dönüştürdüğünüzde hatırası da ayrı bir hediye olarak kalacaktır. Sevgilinize bu sevgililer gününde çiçek almak istiyorsanız buradaki çiçek modellerinden birini beğenebilirsiniz. Çiçekleri bir masada sunabilirsiniz de. Sevgililer gününün yoğunluğuna yakalanmamak için siparişinizi şimdiden verebilirsiniz.