Kadın moda günlüğüne hoş geldiniz.

Çanta

Deri Çantalar, Seyahat Çantaları, El Çantaları, Evrak Çantaları, Kol Ve Omuz Çantası, Çanta İndirimleri

Yeni Sezon Şık Çanta Modelleri

Yeni Sezon Şık Çanta Modelleri

Çanta
Şık kombinlerin aynası çantalar farklı tasarım ve süslemeleriyle bu paylaşımımda sizlerin beğenisine çıkıyor. Taş süslemeli ve ekose desenli çantalarında bulunduğu bu galeriyi sizlerle paylaşıyorum. Daha çok parti abiye modelleri ve gece elbiselerinde kombin unsuru olabilecek tarzda şıklığa sahip çantaları inceleyebilirsiniz.
2016-2017 Sezonu Püsküllü Çanta Modelleri

2016-2017 Sezonu Püsküllü Çanta Modelleri

Çanta
Bir bayanın çantası onun zevkini gözler önüne serer. Kıyafetimize sağladığı uyum ile çanta kombinlerimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Püsküllü çantalar ise sade kombinlerin Don Kişot'udur. Gösterişli bir kombinde püsküllü çanta sırıtır. Zaten kendisi gösterişli olan bu model daha çok sade kombinlerle tercih edilir.
2016-2017 Sezonu Günlük Çanta Modelleri

2016-2017 Sezonu Günlük Çanta Modelleri

Çanta
Günlük olarak yaptığımız kombinlerimizde seçtiğimiz çantalar kıyafetlerimize uyum sağlamakta her zaman istikrar göstermesede çanta seçimi dikkat ettiğimiz önemli hususlardan biridir. Farklı renk kıyafetlerin oluşturduğu kombinlerde uyumu sağlamak için daha renkli çantalar kullanmak akıllıca bir metottur.  Sade bir kalem etek ve bluz ile ise yine sade renk ve taş süslemeli bir çanta kullanımı görselliği arttırmada bize yardımcı olur. Askılı çantalara mukayese mini el çantalarının taşıması rahat ve şıklığı yerindedir. Zincirli çantalar spor bir görünüm yakalamada kolaylık sağlar. Tüm bu yöntemlerin bize sağladığı şıklık ve zarafet çanta seçimindeki önemi tekrar gündemime getirdi. Bende sizlere 2016-2017 sezonu için tasarımcıların kreasyonlarından birkaç çanta modeli seçtim. Daha fa
En Trend Kız Erkek Okul Çantaları 2015 Model Modası

En Trend Kız Erkek Okul Çantaları 2015 Model Modası

Çanta
  Bu yıl okullar 28 eylülde açılacak. Tabi bu durum biz velileri çocuklarımız için en iyi okul gereçlerini seçerken zaman konusunda rahatlattı. Böylelikle çocuklarımıza daha kaliteli ve stil ürünleri seçmekte acele etmemize gerek kalmayacak. Malumumuz ki bizimle birlikte artık çocuklarımızın da modaya olan duyarlılığı gelişti.  En az bizim kadar onlarda kendileriyle ilgili olan kıyafet ve aksesuarları seçerken titiz davranıyor. Okulda arkadaşlarının arasında şık görünmek istiyor. Bende sizin için kız ve erkek çocuklarımızın rahatlıkla kullanabileceği trend okul çantalarından 2015 modası birkaç örnek seçtim.