Salı, Haziran 25Kadın moda günlüğüne hoş geldiniz.

Abiye

Mezuniyet, Düğün, Nişan, Kına, Havuzbaşı Partisi, Yılbaşı Partisi, İş Yemeği, Kokteyller, Abiye Modelleri, Abiye Kombin Örnekleri

Abiye Gece Elbisesi Balo Elbisesi Mezuniyet Elbisesi Nikah Elbisesi

Abiye Gece Elbisesi Balo Elbisesi Mezuniyet Elbisesi Nikah Elbisesi

Abiye
Düğün hazırlıklarından önce gelenek ve göreneklerimizde olan tatlı, büyük tatlı, nişan, kına gibi özel gün ve gecelerde eşe dosta hoş görünmek ve :) düşman çatlatmak için şık kıyafetler giyeriz. Dantel işlemeli, taş süslemeli, yaldızlı, dallı çiçekli üç boyutlu detaylar içeren, dekolteli, sırtı açık, kolsuz, yırtmaçlı, v yaka, straplez, sütyen yaka, askılı, kuyruklu, uzun etekli, dar etekli, pileli, kloş etekli, tül etekli ve aklınıza gelebilecek bir çok modeli sizlerle paylaşıyorum.
Hesabınıza Uygun Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Hesabınıza Uygun Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Abiye
Bir eğitim öğretim yılının sonuna daha yaklaşıyoruz. Yoğun çalışmalar sonucu bazılarımız bu yıl mezun olacak. Bazılarımız hala ara sınıflarda. Yıl sonu partilerine katılacaklar. Mezuniyet balosuna katılacaklar. Hayatlarında her zaman güzel bir anı olrak kalacak hoş bir organizasyon olacak. Mezuniyet balosunda şık görünmek isteriz. Fakat bütçemizde kısıtlı ya da tasarruflu davranmak istiyoruz. Malum abiye fiyatları çok yüksek. Ortalama bir abiye 500 TL'den başlıyor. Ama bu sizin moralinizi bozmasın. Oldukça şık ve fiyatı da uygun abiyeler de mevcut. Hemde pahalı bir abiyeden hiç geri kalmayacak kadar göz dolduruyorlar. Nerede mi? Eğer ana caddeden ara sokkaklara saparsanız mütavazi mağazalarda şık ve her keseye göre abiyeleri bulabilirsiniz. Seçeneklerde oldukça fazla. Rahatlıkla ken
2016 Koleksiyonlarından Seçmeler

2016 Koleksiyonlarından Seçmeler

Abiye
Ünlü tasarımcılar 2016 için en şık koleksiyonlarını yayınladılar. Özel gün ve gecelerin yanı sıra günlük yaşamda da giyilebilecek tarzda elbiselerin bulunduğu koleksiyonlar her zamanki gibi göz kamaştırıyor. Aşağıdaki galeride en beğendiğim elbiseleri paylaşıyorum.
2016 Trendi Parti ve Mezuniyet Elbiseleri

2016 Trendi Parti ve Mezuniyet Elbiseleri

Abiye
2016 trendi şık parti ve mezuniyet elbiselerini sizler için derledim. Bu paylaşımda sizi gözler önüne serecek, dikkatleri üzerinize çekecek modelleri seçtim. Parti ve mezuniyet elbiselerinin tamamını Parti ve Mezuniyet Elbiseleri kategorimizde bulabilirsiniz.